کتاب دزیره اثر آن ماری سلینکو

روایتی عاشقانه و متفاوت از زندگی ناپلئون...

جزییات بیشتر

کتاب دزیره اثر آن ماری سلینکو

A13LP905

روایتی عاشقانه و متفاوت از زندگی ناپلئون...

جزییات بیشتر

قیمـت:75,000 تومان


تخفیف:22,500 تومان 30


پرداخت شما:52,500 تومان

ارسال رایگان!

در سراسر ایران با حداقل خرید 120 هزارتومان

● هزینه ارسال تهران با پیک 3500 تومان

●  کتاب
●  عنوان: دزیره
●  نویسنده آن ماری سلینکو
●  مترجم رویا امامی میبدی
●  ناشر انتشارات آسو
●  قطع رقعی
●  تعداد صفحات 799 صفحه
●  نوع جلد گالینگور (سخت)
●  تعداد جلد 1
●  موضوع رمان خارجی
●  مناسب برای بزرگسالان
●  عکس های اسلایدر، عکس واقعی از محصول هستند که توسط تیم دایابرگ گرفته شده اند و عکس اینترنتی نیستند

در این کتاب، دزیره دختر آقای فرانسیس تاجر بزرگ ابریشم خاطرات زندگی خود را در دفترچه‌ای یادداشت می‌کند. نامزدی او با ناپلئون بناپارت که در آن زمان افسر جوانی بود پس از دو سال از سوی ناپلئون به هم خورد. او که به‌تازگی مقام و منصب بالاتری کسب کرده بود ازدواج با یک بیوه بانفوذ را به عشق دزیره ترجیح داد. دزیره با اینکه تا آخر عمر این خیانت را فراموش نکرد ولی پس از چندی با ژان باپتیست ازدواج کرد. ژان به‌عنوان ولیعهد سوئد انتخاب شد و پس از مرگ پادشاه کارل سیزدهم او بر مسند پادشاهی نشست و دزیره ملکه سوئد شد. و صاحب پسری به نام اسکار شد که پس از مرگ پدرش به‌عنوان اوسکار اول بر تخت جلوس کرد.

از طرفی هم ناپلئون امپراتور فرانسه گشته بود و در این کتاب وقایع تاریخی پس از انقلاب فرانسه و ماجراهای رخ‌داده در اواخر قرن هجدهم در قالب یک رمان تاریخی و عاشقانه بسیار جذاب توصیف‌ شده‌اند. شرح دیکتاتوری‌ها، کودتای ناپلئون بناپارت و تمام وقایع دیگر در این کتاب صوتی بسیار شنیدنی است. دزیره برخلاف میلش تا پایان عمر در سوئد ماند و در سن ۸۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.

داستان جالب و ماجرا‌ انگیز زندگی او را آن ماری سلینکو نوشته است. او با یکی از نوادگان دزیره آشنا شد و پس از دسترسی به منابع، اقدام به نوشتن خاطرات او در قالب رمان کرد. این کتاب شامل ۴ دفتر و ۵۸ فصل می‌باشد...

محصولات بازدید شده

محصولات مشابه